2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: CENTROlink sistemos draudimo paslaugos
Apraksts: CENTROlink sistemos draudimo paslaugų pirkimas
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0