672232-2024 - Rezultāts
Latvija – Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas – Ražotāja Adtran Networks SE datu pārraides iekārtu un programmnodrošinājuma pirkums un piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ražotāja Adtran Networks SE datu pārraides iekārtu un programmnodrošinājuma pirkums un piegāde
Apraksts: Ražotāja Adtran Networks SE datu pārraides iekārtu un programmnodrošinājuma pirkums un piegāde
Iekšējais identifikators: AS "Latvenergo" 2023/44
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000