2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: „Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 113,657 km dviejų lygių sankryžos viaduko rekonstravimo“ techninės priežiūros paslaugos
Apraksts: Pirkimo objektas į dalis neskaidomas, Tiekėjas turės siūlyti visą Pirkimo objekto kiekį/apimtį.
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: X kategorija.Techninės priežiūros paslaugos kelių ir kitų transporto statinių naujos statybos, rekonstravimo ir remonto darbų objektams, kurių SMD virš 1.000.000 Eur be PVM
Iekšējais identifikators: 1