674083-2025 - Rezultāts
Latvija – Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi – Pētījums par azartspēļu un izložu reklāmas un mārketinga ietekmi uz sabiedrību, kā arī normatīvajā regulējumā noteiktā reklāmas ierobežojuma efektivitāti
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pētījums par azartspēļu un izložu reklāmas un mārketinga ietekmi uz sabiedrību, kā arī normatīvajā regulējumā noteiktā reklāmas ierobežojuma efektivitāti
Apraksts: Pētījums par azartspēļu un izložu reklāmas un mārketinga ietekmi uz sabiedrību, kā arī normatīvajā regulējumā noteiktā reklāmas ierobežojuma efektivitāti
Iekšējais identifikators: FM2025/21(ESF+)
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000