2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par tiesībām piegādāt sauszemes transportlīdzekļu riepas vasaras un ziemas sezonai
Apraksts: Par tiesībām piegādāt sauszemes transportlīdzekļu riepas vasaras un ziemas sezonai
Iekšējais identifikators: NMPD2025/42
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34350000 Riepas lielas/mazas noslodzes transportlīdzekļiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0000