67942-2026 - Rezultāts
Latvija – Ceļu slaucītāji – Ielu tīrāmās tehnikas iegāde operatīvajā līzingā SIA “Aizkraukles KUK” vajadzībām ATKĀRTOTI
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsIelu tīrāmās tehnikas iegāde operatīvajā līzingā SIA “Aizkraukles KUK” vajadzībām ATKĀRTOTI
AprakstsIelu tīrāmās tehnikas iegāde operatīvajā līzingā SIA “Aizkraukles KUK” vajadzībām ATKĀRTOTI
Iekšējais identifikatorsAizkrauklesKUK2025/6
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144430 Ceļu slaucītāji
5. Daļa
DaļaLOT-0000