67983-2026 - Rezultāts
Lietuva – Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi – Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos informacinės sistemos Dokumentų valdymo posistemio „Doclogix“ licencijų palaikymo, techninės priežiūros ir funkcionalumo tobulinimo paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos informacinės sistemos Dokumentų valdymo posistemio „Doclogix“ licencijų palaikymo, techninės priežiūros ir funkcionalumo tobulinimo paslaugos
Apraksts: Pirkimo tikslas - suteikti perkančiosios organizacijos turimos dokumentų valdymo sistemos licencijų palaikymo, techninės priežiūros paslaugas pagal perkančiosios organizacijos poreikį tobulinti esamą ir (ar) sukurti naują DVS funkcionalumą, jį įdiegti ir suteikti su tuo susijusias paslaugas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0