685234-2024 - Rezultāts
Latvija – IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts – Kultūraugu uzraudzības valsts informācijas sistēmas uzturēšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kultūraugu uzraudzības valsts informācijas sistēmas uzturēšana
Apraksts: Kultūraugu uzraudzības valsts informācijas sistēmas uzturēšana
Iekšējais identifikators: VAAD 2024/16
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Papildu klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000