See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Žmogaus viso genomo sekoskaitos (VGS) paslauga (7170)
Apraksts: Žmogaus viso genomo sekoskaitos (VGS) paslauga
Iekšējais identifikators: 696391
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Paslaugos įtrauktos į VPĮ 2 priede nurodytų socialinių ir kitų specialiųjų paslaugų sąrašą.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85145000 Medicīnisko laboratoriju sniegtie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 dalis - Žmogaus viso genomo sekoskaitos (VGS) paslauga (VUL SK)
Apraksts: 275 tyrimų
Iekšējais identifikators: 24-C-2997
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 3 dalis - Žmogaus viso genomo sekoskaitos (VGS) paslauga (LSMUL KK))