694947-2024 - Rezultāts
Lietuva – Skārienekrāna monitori – Interaktyvios lentos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Interaktyvios lentos
Apraksts: Interaktyvios lentos, 15 vnt. Lentos turi būti pristatytos, sumontuotos Lentvario M.Šimelionio gimnazijos atsakingo asmens nuodytuose kabinetuose ir paruoštos naudojimui. Tiekėjas privalo apmokyti naudotis interaktyviomis lentomis. Įranga privalo būti nauja.
Iekšējais identifikators: 732611
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30231320 Skārienekrāna monitori
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 15
Iespējas:
Opciju apraksts: nėra