2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Numeracijos ir kodų administravimo sistemos NKAS nuoma
Apraksts: Numeracijos ir kodų administravimo sistemos NKAS nuoma
Iekšējais identifikators: 745964
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000