See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Menisko susiuvimo inkarinė sistema
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti menisko susiuvimo inkarinę sistemą (su lenkiama pravedimo adata).
Iekšējais identifikators: 737272
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141125 Ķirurģisko šuvju materiāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33141121 Ķirurģiskās šūšanas materiāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0000