709643-2025 - Rezultāts
Latvija – Ģeneratori – Dīzeļģeneratora novietošana un elektropieslēguma izbūves būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvniecība Jēkabpils reģionālās slimnīcas ēkai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes - Būvdarbi - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dīzeļģeneratora novietošana un elektropieslēguma izbūves būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvniecība Jēkabpils reģionālās slimnīcas ēkai
Apraksts: Dīzeļģeneratora novietošana un elektropieslēguma izbūves būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvniecība Jēkabpils reģionālās slimnīcas ēkai
Iekšējais identifikators: JRS2025/05K
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Būvdarbi, Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 31120000 Ģeneratori
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 51111200 Ģeneratoru uzstādīšanas pakalpojumi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000