See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektroninio stebėjimo įrenginių ir programinės įrangos nuoma
Apraksts: Perkančioji organizacija, siekdama užtikrinti nuolatinę prižiūrimų asmenų (nuteistųjų) buvimo vietos ir judėjimo kontrolę, pageidauja nuomotis Elektroninio stebėjimo įrenginius (apykojes/apyrankes) ir programinę įrangą. Preliminarus nuomojamų apykojų/apyrankių kiekis: a) su integruotu moduliu (moduliais), palaikančiu palydovinės vietos nustatymo sistemos (GPS), globalaus mobiliojo standarto (GSM) ryšį – 400 vnt.; b) tik su integruota radijo ryšio (RF) technologija – 800 vnt. Perkančioji organizacija prekes nuomosis pagal poreikį, neįsipareigojant išsinuomoti viso preliminaraus kiekio ar išpirkti sutartyje nustatytos sutarties vertės
Iepriekšējs paziņojums: 507482-2024
Iekšējais identifikators: 735484
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 35120000 Novērošanas un drošības sistēmas un iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 48421000 Nekustamā īpašuma pārvaldības programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1