See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mokymų organizavimo ir vykdymo paslaugos "TAU ir kitų neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi teikėjų dalyvių mokymų organizavimo ir vykdymo paslaugos"
Apraksts: TAU ir kitų neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi teikėjų dalyvių mokymų organizavimo ir vykdymo paslaugos. Pirkimo objektas skaidomas į 4 dalis, 1 dalis „Sveikos gyvensenos mokymai“, 2 dalis „Floristikos ir apželdinimo mokymai“, 3 dalis „Meninio ir kultūrinio pažinimo“, 4 dalis „Informacinių technologijų naudojimo mokymai valdant savo finansus“, kurių apimtys ir dalykas, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti Pirkimo sąlygose. Numatoma pirkimo vertė nėra viešinama.
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80400000 Pieaugušo izglītības un citi izglītības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 daliai. Mokymai „Sveikos gyvensenos mokymai“
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 daliai. Mokymai „Floristikos ir apželdinimo mokymai“
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 daliai. Mokymai „Meninio ir kultūrinio pažinimo mokymai“
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 daliai. Mokymai „Informacinių technologijų naudojimo mokymai valdant savo finansus“
Iekšējais identifikators: 4