2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Informacinių technologijų specialistų paslaugos kvalifikacijos vertinimo sistema
Apraksts: Pirkimo objektas – Informacinių technologijų sistemų (ITS) specialistų kompetencijų paslaugos Pirkimo objektas skaidomas į 4 kategorijas: 1. I Kategorija – Komanda Nr. 1. 2. II Kategorija – Komanda Nr. 2. 3. III Kategorija – Komanda Nr. 3. 4. IV Kategorija – Komanda Nr. 4.
Iekšējais identifikators: 711971
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72212900 Dažādas programmatūras izstrādes pakalpojumi un datoru sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000