See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: KONKRETUS PIRKIMAS „MIŠRIŲ STATYBINIŲ IR GRIOVIMO ATLIEKŲ TVARKYMO PASLAUGOS BIRŽŲ MT“, ATLIEKAMO DPS „(PU-11191/23) STATYBINIŲ IR GRIOVIMO ATLIEKŲ TVARKYMO PASLAUGOS“ 3 KATEGORIJOJE
Apraksts: Perkamos mišrių statybinių ir griovimo atliekų tvarkymo paslaugos Biržų MT poreikiams.
Iepriekšējs paziņojums: 628070-2023
Iekšējais identifikators: 743459
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Pirkimas vykdomas anksčiau sukurtos dinaminės pirkimo sistemos pagrindu.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1