See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Atlassian Software programinė įranga su papildiniais ir techniniu palaikymu
Apraksts: Numatoma atviro konkurso būdu įsigyti Atlassian sotware programinę įrangą su papildiniais ir techniniu palaikymu. Perkamos prekės turi atitikti techninėje specifikacijoje (Pirkimo sąlygų 2 priedas) nurodytus reikalavimus.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48900000 Dažādas programmatūras pakotnes un datoru sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0