728416-2024 - Konkurss
Lietuva – Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi – Kelių ir gatvių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbų centralizuotas viešasis pirkimas, taikant dinaminę pirkimo sistemą
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kelių ir gatvių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbų centralizuotas viešasis pirkimas, taikant dinaminę pirkimo sistemą
Apraksts: Kelių ir gatvių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbų centralizuotas viešasis pirkimas, taikant dinaminę pirkimo sistemą
Iekšējais identifikators: 723995
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233000 Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 kategorija.
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina <0,15 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥0,15 mln. Eur su PVM ir <1 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥1 mln. Eur su PVM ir <3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥3 mln. Eur su PVM ir <5 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥5 mln. Eur su PVM ir <10 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥10 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina <0,15 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥0,15 mln. Eur su PVM ir <1 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥1 mln. Eur su PVM ir <3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Kelių tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai ≥3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina <0,15 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥0,15 mln. Eur su PVM ir <1 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥1 mln. Eur su PVM ir <3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 14 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥3 mln. Eur su PVM ir <5 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥5 mln. Eur su PVM ir <10 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 16 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥10 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 17 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina <0,15 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 18 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥0,15 mln. Eur su PVM ir <1 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 19 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai ≥1 mln. Eur su PVM ir <3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 20 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Gatvių tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai ≥3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina <0,15 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 22 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥0,15 mln. Eur su PVM ir <1 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 23 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥1 mln. Eur su PVM ir <3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 24 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥3 mln. Eur su PVM ir <5 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 25 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥5 mln. Eur su PVM ir <10 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 26 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥10 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 27 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina <0,15 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: 28 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥0,15 mln. Eur su PVM ir <1 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: 29 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai ≥1 mln. Eur su PVM ir <3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: 30 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Kelių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai ≥3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: 31 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina <0,15 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: 32 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥0,15 mln. Eur su PVM ir <1 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: 33 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥1 mln. Eur su PVM ir <3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: 34 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥3 mln. Eur su PVM ir <5 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: 35 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥5 mln. Eur su PVM ir <10 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 36 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: ypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥10 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: 37 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina <0,15 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: 38 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, kai statybos skaičiuojamoji kaina ≥0,15 mln. Eur su PVM ir <1 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: 39 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai ≥1 mln. Eur su PVM ir <3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: 40 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: neypatingieji statiniai. Gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai ≥3 mln. Eur su PVM
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: 41 kategorija
Apraksts: Statinių grupė: nesudėtingieji I ir II grupė. Kelių ir gatvių (įskaitant ir kelių, ir gatvių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje) tiesimo, rekonstravimo, kapitalinio remonto darbai, neatsižvelgiant į jų statybos skaičiuojamąją kainą
Iekšējais identifikators: 41