See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ADMINISTRACINIO PASTATO IR VIEŠOSIOS ERDVĖS SU POŽEMINIU GARAŽU STATYBOS JONAVOS G. 1F, KAUNE ARCHITEKTŪRINĖS IDĖJOS IR PROJEKTAVIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Apraksts: Perkamos Administracinio pastato ir viešosios erdvės su požeminiu garažu projektavimo paslaugos, atitinkančios architektūrinėje užduotyje nustatytus reikalavimus. Pirkimas atliekamas vadovaujantis 2024-05-22 sutartimi SR-316, sudaryta tarp Kauno miesto savivaldybės administracijos ir Asociacijos Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyriaus.
Iekšējais identifikators: 738899
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000