728571-2024 - Konkurss
Lietuva – Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi – 28383 Geležinkelių tinklo veiklos gerinimo sistemos ir modelio sukūrimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 28383 Geležinkelių tinklo veiklos gerinimo sistemos ir modelio sukūrimas
Apraksts: Geležinkelių tinklo veiklos gerinimo sistemos ir modelio sukūrimas
Iekšējais identifikators: 744501
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79410000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72221000 Uzņēmējdarbības analīzes konsultāciju pakalpojumi, 79111000 Juridisko konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000