729026-2024 - Konkurss
Lietuva – Mežsaimniecības pakalpojumi – GAMTOTVARKOS PASLAUGŲ CENTRALIZUOTAS VIEŠASIS PIRKIMAS, TAIKANT DINAMINĘ PIRKIMO SISTEMĄ
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: GAMTOTVARKOS PASLAUGŲ CENTRALIZUOTAS VIEŠASIS PIRKIMAS, TAIKANT DINAMINĘ PIRKIMO SISTEMĄ
Apraksts: GAMTOTVARKOS PASLAUGŲ CENTRALIZUOTAS VIEŠASIS PIRKIMAS, TAIKANT DINAMINĘ PIRKIMO SISTEMĄ
Iekšējais identifikators: 731331
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77200000 Mežsaimniecības pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90721100 Ainavu aizsardzības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 kategorija
Apraksts: Kirtimai, žolinės augalijos šienavimas, vandens telkinių valymas ar užmirkusių buveinių, šlapynių tvarkymas (kai numatoma paslaugų objekto vertė yra < 15 000,00 Eur be PVM)
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 kategorija
Apraksts: Kirtimai, žolinės augalijos šienavimas, vandens telkinių valymas ar užmirkusių buveinių, šlapynių tvarkymas (kai numatoma paslaugų objekto vertė yra ≥ 15 000,00 Eur be PVM ir < 100 000,00 Eur be PVM)
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 kategorija
Apraksts: Kirtimai, žolinės augalijos šienavimas, vandens telkinių valymas ar užmirkusių buveinių, šlapynių tvarkymas (kai numatoma paslaugų objekto vertė yra ≥ 100 000,00 Eur be PVM)
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 kategorija
Apraksts: Invazinių rūšių (augalų) gausos reguliavimas (kai numatoma paslaugų objekto vertė yra < 15 000,00 Eur be PVM)
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 kategorija
Apraksts: Invazinių rūšių (augalų) gausos reguliavimas (kai numatoma paslaugų objekto vertė yra ≥ 15 000,00 Eur be PVM ir < 100 000,00 Eur be PVM)
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 kategorija
Apraksts: Invazinių rūšių (augalų) gausos reguliavimas (kai numatoma paslaugų objekto vertė yra ≥ 100 000,00 Eur be PVM)
Iekšējais identifikators: 6