729109-2024 - Konkurss
Lietuva – Farmācijas izstrādājumi – Vaistinių preparatų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vaistinių preparatų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
Apraksts: Pirkimo objektas - Lietuvos Respublikos, Bendrijos registruose arba Lygiagrečiai importuojamų vaistinių preparatų sąraše įrašyti vaistiniai preparatai
Iepriekšējs paziņojums: 425215-2020
Iekšējais identifikators: 503632
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000