See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Santechnikos prekių ir susijusių gaminių pirkimas
Apraksts: Santechnikos prekių ir susijusių gaminių pirkimas
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44400000 Dažādi ražojumi un saistīti izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 39350000 Notekūdeņu attīrīšanas iekārtas aprīkojums, 42520000 Ventilācijas iekārtas, 42996400 Sajaucēji, 44163100 Caurules, 44620000 Centrālās apkures radiatori un katli, un to sastāvdaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Vamzdžiai, kanalizacijos įrenginiai, maišytuvai ir jų jungtys ir dalys
Apraksts: Vamzdžiai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Unitazai, bidė, kriauklės, pisuarai ir jų priedai
Apraksts: Unitazai, bidė, kriauklės, pisuarai ir jų priedai
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Vėdinimo, ventiliacijos prietaisai ir jų dalys
Apraksts: Vėdinimo, ventiliacijos prietaisai ir jų dalys
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Šildymo įranga, boileriai ir šildymo prietaisai
Apraksts: Šildymo įranga, boileriai ir šildymo prietaisai
Iekšējais identifikators: 4