2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 19299 Su projekto „Rail Baltica“ geležinkelio linijos ruožo Kaunas-Ramygala rangos darbais susijusių laboratorinių bandymų ir tyrimų paslaugų pirkimas
Apraksts: Dinaminė pirkimo sistema. Geležinkelių, automobilių kelių bei kelio statinių įrengimui naudojamų medžiagų ir gaminių kontrolinių laboratorinių bandymų ir tyrimų paslaugos.
Iekšējais identifikators: 1
Procedūras veids: Slēgta
Procedūras galvenās iezīmes: Taikoma dinaminė pirkimo sistema, kurios metu planuojama įsigyti geležinkelių, automobilių kelių bei kelio statinių įrengimui naudojamų medžiagų ir gaminių kontrolinių laboratorinių bandymų ir tyrimų paslaugas.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71900000 Laboratorijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Su projekto „Rail Baltica“ geležinkelio linijos ruožo Kaunas-Ramygala rangos darbais susijusių laboratorinių bandymų ir tyrimų paslaugų pirkimas