731922-2024 - Konkurss
Lietuva – Datoru iekārtas un piederumi – Kompiuterinės įrangos užsakymai pagal nacionalinio saugumo reikalavimus per CPO LT elektroninį katalogą
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kompiuterinės įrangos užsakymai pagal nacionalinio saugumo reikalavimus per CPO LT elektroninį katalogą
Apraksts: Kompiuterinės įrangos užsakymai pagal nacionalinio saugumo reikalavimus per CPO LT elektroninį katalogą
Iekšējais identifikators: 658816
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1