See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Draudimo paslaugos, Nr. 4141/2024/TVPC
Apraksts: Draudimo paslaugos, Nr. 4141/2024/TVPC
Iekšējais identifikators: 738291
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000