732290-2024 - Konkurss
Lietuva – Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi – Statinių techninės priežiūros užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Statinių techninės priežiūros užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
Apraksts: Statinių techninės priežiūros paslaugų centralizuotas viešasis pirkimas taikant dinaminę pirkimo sistemą
Iekšējais identifikators: 1
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50700000 Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000