733330-2025 - Rezultāts
Latvija – Degvielas – Degvielas iegāde Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības iestādēm
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Degvielas iegāde Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības iestādēm
Apraksts: Degvielas iegāde Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības iestādēm
Iekšējais identifikators: JVA2025/61
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09100000 Degvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Ja līdz Līguma 1.2. punktā noteiktā termiņa beigām kopējā Līguma summa nav sasniegta, termiņš var tikt pagarināts, Pusēm par to vienojoties un rakstveidā veicot grozījumus Līgumā noteiktajā kārtībā. Kopējais Līguma termiņš ar pagarinājumu nevar pārsniegt 36 (trīsdesmit sešus) mēnešus.