2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Flokuliantas dumblo tankinimui ir sausinimui
Apraksts: 1. Pirkimo objektas - flokuliantas dumblo tankinimui ir dumblo sausinimui; 2. Pradinė (maksimali) Sutarties vertė – ne didesnė nei 720 000,00 Eur (septyni šimtai dvidešimt tūkstančių eurų 00 ct) (be PVM) 36 (trisdešimt šešių) mėnesių laikotarpiui; 3. Sutarčiai taikomas fiksuoto įkainio metodas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 24300000 Neorganiskās un organiskās ķīmijas pamatvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0