See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės (iki 1 MW galios) projektavimas, įrangos įsigijimas, rangos darbai, aptarnavimo ir priežiūros paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
Apraksts: Saulės elektrinė
Iekšējais identifikators: 1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45251100 Elektrostaciju celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000