Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Izpildes vieta
Jebkur Eiropas Ekonomikas zonā
Iepirkuma noteikumi
Iesniegšanas noteikumi: