See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Aplinkos apsaugos valstybės kontrolės pareigūnų uniformų dalys
Apraksts: Aplinkos apsaugos valstybės kontrolės pareigūnų uniformų dalys (I-V dalys): I dalis "Žieminė striukė - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis ir žieminės kelnės - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis"; II dalis "Džemperis -tamsiai žalios spalvos"; III dalis "Marškiniai ilgomis rankovėmis - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis ir marškinėliai ilgomis rankovėmis - tamsiai žalios spalvos"; IV dalis "Vasarinė striukė - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis ir vasarinės kelnės - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis"; V dalis "Vasarinė kepurė - tamsiai žalios spalvos su snapeliu".
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18234000 Vīriešu bikses
Papildu klasifikācija (cpv): 18221200 Siltas vējjakas ar kapuci, 18230000 Dažādas virsdrēbes, 18330000 Teniskrekli un krekli, 18443320 Lauka cepures
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I dalis "Žieminė striukė - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis ir žieminės kelnės - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis".
Apraksts: Aplinkos apsaugos valstybės kontrolės pareigūnų uniformų dalių - I dalis "Žieminė striukė - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis ir žieminės kelnės - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis".
Iekšējais identifikators: 1
Papildu klasifikācija (cpv): 18221200 Siltas vējjakas ar kapuci
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II dalis "Džemperis -tamsiai žalios spalvos".
Apraksts: Aplinkos apsaugos valstybės kontrolės pareigūnų uniformų dalių - II dalis "Džemperis -tamsiai žalios spalvos".
Iekšējais identifikators: 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 18230000 Dažādas virsdrēbes
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: III dalis "Marškiniai ilgomis rankovėmis - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis ir marškinėliai ilgomis rankovėmis - tamsiai žalios spalvos".
Apraksts: Aplinkos apsaugos valstybės kontrolės pareigūnų uniformų dalių - III dalis "Marškiniai ilgomis rankovėmis - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis ir marškinėliai ilgomis rankovėmis - tamsiai žalios spalvos".
Iekšējais identifikators: 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 18330000 Teniskrekli un krekli
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: IV dalis "Vasarinė striukė - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis ir vasarinės kelnės - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis".
Apraksts: Aplinkos apsaugos valstybės kontrolės pareigūnų uniformų dalių - IV dalis "Vasarinė striukė - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis ir vasarinės kelnės - tamsiai žalios spalvos, su kišenėmis".
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: V dalis "Vasarinė kepurė - tamsiai žalios spalvos su snapeliu".
Apraksts: Aplinkos apsaugos valstybės kontrolės pareigūnų uniformų dalių - V dalis "Vasarinė kepurė - tamsiai žalios spalvos su snapeliu".
Iekšējais identifikators: 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 18443320 Lauka cepures