2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Laboratoriniai tyrimai (skelbiama apklausa)
Apraksts: Laboratoriniai tyrimai (skelbiama apklausa)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85111810 Asinsanalīžu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0