2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Degvielas iegāde
Apraksts: Sezonai atbilstoša dīzeļdegviela un 95 (E10) markas benzīns iegāde saskaņā ar tehnisko specifikāciju vispārīgās vienošanās darbības laikā.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09134200 Dīzeļdegviela
Papildu klasifikācija (cpv): 09132000 Benzīns