2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pirkimo Nr. 409724. Šiukšliavežės automobilis
Apraksts: Pirkimas perkeliamas iš senosios CVP IS. Pirkimo Nr. 409724.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144511 Atkritumu savākšanas mašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: Nurodyta pirkimo dokumentuose