74306-2026 - Konkurss
Lietuva – Inženiertehnisko komunikāciju izbūve, izņemot tuneļus, šahtas un pazemes ejas – Šilumos perdavimo tinklų Gardino g. kvartale, Šiauliuose, projektavimo ir rekonstravimo darbai (skelbiama apklausa)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šilumos perdavimo tinklų Gardino g. kvartale, Šiauliuose, projektavimo ir rekonstravimo darbai (skelbiama apklausa)
Apraksts: Perkami šilumos perdavimo tinklų Gardino g. kvartale, Šiauliuose, projektavimo ir rekonstravimo darbai
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45222000 Inženiertehnisko komunikāciju izbūve, izņemot tuneļus, šahtas un pazemes ejas
Papildu klasifikācija (cpv): 45112400 Rakšanas darbi, 45112310 Apbūves darbi, 45112710 Zaļo zonu ainavas veidošana, 45233200 Dažādi ceļu seguma būvdarbi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: numatytas stabdymas ne ilgesniam nei 6 mėnesių terminui esant pirkimo sutartyje nurodytoms aplinkybėms