744307-2024 - Konkurss
Lietuva – Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi – 747008 - Gyvenamosios paskirties grupinio gyvenimo namų rekonstravimo ir pastatų nugriovimo Vytauto g. 18, Simne, Alytaus r. sav. projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos (TARPTAUTINIS)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 747008 - Gyvenamosios paskirties grupinio gyvenimo namų rekonstravimo ir pastatų nugriovimo Vytauto g. 18, Simne, Alytaus r. sav. projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos (TARPTAUTINIS)
Apraksts: Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-18 paskelbto pirkimo Nr. 747008 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/790928?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0