Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Vilniaus apskritis (LT011)
Valsts: Lietuva
Vērtība
Paredzamā vērtība bez PVN: 0,00 EUR