747016-2024 - Konkurss
Lietuva – Citādi vieglie automobiļi – Naujas automobilis (elektromobilis – 1 vnt.)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Naujas automobilis (elektromobilis – 1 vnt.)
Apraksts: Perkamas naujas automobilis - elektromobilis.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34115000 Citādi vieglie automobiļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0