74913-2024 - Rezultāts
Lietuva – Sniega tīrīšanas pakalpojumi – Šaligatvių, pėsčiųjų-dviračių takų, autobusų stotelių ir aikštelių priežiūros žiemos sezono metu paslaugų pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šaligatvių, pėsčiųjų-dviračių takų, autobusų stotelių ir aikštelių priežiūros žiemos sezono metu paslaugų pirkimas
Apraksts: Preliminarios šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų, autobusų stotelių ir aikštelių priežiūros paslaugų preliminarios apimtys ir kiekiai: 1. rankinis šaligatvių, takų, valymas 1060 kv.m 45 kartai; 2. rankinis šaligatvių, takų, pabarstymas druskos, smėlio - druskos mišiniu 1060 kv.m 45 kartai; 3. mechanizuotas šaligatvių, takų ir aikštelių valymas/šlavimas 188351 kv.m 45 kartai; 4. mechanizuotas šaligatvių, takų ir aikštelių pabarstymas smėlio - druskos mišiniu 188351 kv.m 45 kartai; 5. autobusų stotelių valymas 54 vnt. 45 kartai; 6. Autobusų stotelių pabarstymas (1 kartą) druskos, smėlio -druskos mišiniu 54 vnt. 45 kartai; 7. sniego išvežimas (įskaitant pakrovimą) 1 kūb.m 200 kartų; 8. smėlio dėžių atvežimas, pripildymas, išdėstymas, pastovus papildymas ir išvežimas 22 vnt. 2 kartai.
Iekšējais identifikators: 698286
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000