2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Spec. lauko uniformos komplektas nuo lietaus
Apraksts: Spec. lauko uniformos komplektas nuo lietaus
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18000000 Apģērbi, apavi, bagāžas somas un aksesuāri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0