Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141125 Ķirurģisko šuvju materiāli
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Kauno apskritis (LT022)
Valsts: Lietuva
Vērtība
Paredzamā vērtība bez PVN: 80 000,00 EUR