2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Gājēju celiņa būvdarbi Jelgavas ielā, Aucē, Dobeles novadā
Apraksts: Gājēju celiņa būvdarbi Jelgavas ielā, Aucē, Dobeles novadā
Iekšējais identifikators: DNP 2024/84K
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233161 Gājēju celiņa būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233200 Dažādi ceļu seguma būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000