759677-2025 - Konkurss
Latvija – IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts – Kohēzijas politikas fondu vadības informācijas sistēmas izstrāde un papildināšana
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kohēzijas politikas fondu vadības informācijas sistēmas izstrāde un papildināšana
Apraksts: Kohēzijas politikas fondu vadības informācijas sistēmas izstrāde un papildināšana
Iekšējais identifikators: CFLA2025/9-PAK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Papildu klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000