See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VANDENTIEKIO IR PAVIRŠINIŲ NUOTEKŲ TINKLŲ ŠILUTĖS PL. TARP DUBYSOS IR KAUNO G. KLAIPĖDOJE TECHNINIO DARBO PROJEKTO PARENGIMO IR PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Apraksts: Šio Pirkimo objektas yra ypatingos kategorijos statinio – vandentiekio ir paviršinių nuotekų tinklų Šilutės pl. tarp Dubysos ir Kauno g. Klaipėdoje techninio darbo projekto parengimo (įskaitant ir statybos skaičiuojamosios kainos nustatymo dalį bei statybos darbų organizavimo dalį) paslaugos (Paslaugos1) kartu su statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugomis (Paslaugos2).
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0