760584-2025 - Konkurss
Lietuva – Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – PSAUGINĖS IR PRIEŠGAISRINĖS SIGNALIZACIJŲ PRIEŽIŪROS IR REMONTO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: PSAUGINĖS IR PRIEŠGAISRINĖS SIGNALIZACIJŲ PRIEŽIŪROS IR REMONTO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Apraksts: Pagal Gynybos įstatymą. Mažos vertės riboto konkurso Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius numato įsigyti Skyriaus patalpose sumontuotų ir pripažintų tinkamos naudoti apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijų priežiūros ir remonto paslaugas su jų atlikimui reikalingomis remontinėmis detalėmis.
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50610000 Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0