761492-2025 - Tiešas piešķiršanas priekšpaziņojums
Lietuva – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Žaliosios infrastruktūros priemonių įgyvendinimas (neskelbiamos derybos)
Brīvprātīgas ex ante pārskatāmības paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Žaliosios infrastruktūros priemonių įgyvendinimas (neskelbiamos derybos)
Apraksts: 1. K. Donelaičio ir Panevėžio g. kapitalinio remonto, kitų inžinerinių statinių (poilsio aikštelės ties Šaltupio g.) rekonstravimo, akligatvio (nuo Šaltupio g.), kitų inžinerinių statinių (poilsio aikštelės ties Panevėžio g.) ir lietaus nuotekų tinklų statybos Anykščių mieste, Anykščių raj. sav., techninio projekto A laidos parengimas ir statinio projekto vykdymo priežiūra; 2. Pėsčiųjų-dviračių tako J. Biliūno g., Anykščių m., Anykščių raj. sav., kapitalinio remonto projekto A laidos parengimas ir statinio projekto vykdymo priežiūra ; 3. Kitų inžinerinių statinių, kiemo statinių, kapitalinio remonto žemės sklype, kad. Nr. 3403/0014:65, Anykščių m., Anykščių raj. sav. projekto A laidos parengimas ir statinio projekto vykdymo priežiūra.
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0