761927-2024 - Konkurss
Latvija – Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti – Kokskaidu granulu piegāde
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kokskaidu granulu piegāde
Apraksts: Kokskaidu granulu piegāde
Iekšējais identifikators: Rīgas 149.PII"Saulīte"2024/02
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
Papildu klasifikācija (cpv): 09110000 Cietais kurināmais
5. Daļa
Daļa: LOT-0000