76396-2026 - Konkurss
Lietuva – Drošības konsultāciju pakalpojumi – Paslaugos, susijusios su bitumuotų radioaktyviųjų atliekų saugyklos rekonstrukcijos ir pertvarkymo į atliekyną statybos techninio projekto ir saugą pagrindžiančios projektinės dokumentacijos peržiūra
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Paslaugos, susijusios su bitumuotų radioaktyviųjų atliekų saugyklos rekonstrukcijos ir pertvarkymo į atliekyną statybos techninio projekto ir saugą pagrindžiančios projektinės dokumentacijos peržiūra
Apraksts: Konsultacinės paslaugos, susijusios su bitumuotų radioaktyviųjų atliekų saugyklos rekonstrukcijos ir pertvarkymo į atliekyną statybos techninio projekto ir saugą pagrindžiančios projektinės dokumentacijos peržiūra. Perkančioji organizacija perka pirkimo dokumentų pateiktoje techninėje specifikacijoje nurodytas paslaugas: 1. Pagrindinė užduotis Nr. 1. Projektinės dokumentacijos pirminė peržiūra - 1 atask., 2. Pagrindinė užduotis Nr. 2. Koreguotos projektinės dokumentacijos peržiūra - 2 atask., 3. Pagrindinė užduotis Nr. 3. Galutinės peržiūros ataskaitos parengimas - 1 atask., 4. Papildoma užduotis Nr. 1. Dalyvavimas nuotoliniuose susitikimuose, susijusiuose su projektinės dokumentacijos peržiūros rezultatų aptarimu, IAE pateiktų atsakymų, koreguotų projektinės dokumentacijos sprendinių peržiūra - 6 kart., 5. Papildoma užduotis Nr. 1. Dalyvavimas fiziniuose susitikimuose, susijusiuose su projektinės dokumentacijos peržiūros rezultatų aptarimu, IAE pateiktų atsakymų, koreguotų projektinės dokumentacijos sprendinių peržiūra - 2 kart.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79417000 Drošības konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: Pirkėjas numato galimybę įsigyti Sutartimi įsigyjamų Paslaugų sąraše nenurodytų, tačiau su pirkimo objektu susijusių Paslaugų (toliau – Nenumatytos paslaugos) neviršijant 10 (dešimt) procentų Pradinės Sutarties vertės (jos nedidinant). Už Nenumatytas paslaugas bus apmokama ne didesnėmis nei užsakymo dieną tiekėjo prekybos vietoje, kataloge ar interneto svetainėje nurodytomis galiojančiomis šių paslaugų kainomis arba, jei tokios kainos neskelbiamos, tiekėjo pasiūlytomis, konkurencingomis ir rinką atitinkančiomis kainomis. Nenumatytų paslaugų kaina su pirkėju turi būti derinama iš anksto. Gavęs tiekėjo pateiktas Nenumatytų paslaugų kainas (komercinį pasiūlymą), pirkėjas atlieka rinkos kainų tyrimą (apklausą telefonu ir / ar raštu, ir / ar paiešką elektroninėje erdvėje ar kt.), tokiu būdu įvertindamas, ar tiekėjo pateiktos Nenumatytų paslaugų kainos atitinka rinkos kainas. Nustačius, kad tiekėjo pasiūlytos Nenumatytų paslaugų kainos yra didesnės nei rinkos, pirkėjas prašo tiekėjo jas sumažinti. Tiekėjui nesutikus sumažinti Nenumatytų paslaugų kainos iki rinkos kainos, Pirkėjas pasilieka teisę Nenumatytas paslaugas įsigyti atskiru pirkimu.